Ceník

Ceník účetních služeb

Naši cenu stanovujeme vždy dohodou. Ovšem nemáme rádi práci na dlouhé lokty a jednáme přímo, proto:

- základní cena za vedení účetnictví je 1.000 Kč / měs. Konkrétní cenu pro Vás nezávazně stanovíme hned, jakmile nám zašlete krátký informativní e-mail spolu s doplňujícími informacemi:
Forma podnikání (SRO, OSVČ), typ ekonomické činnosti, počet dokladů měsíčně, jste / nejste plátci DPH, máte zaměstnance?

Paušální ceny vedení účetnictví pro eshopy

Odpovíme Vám okamžitě, napište nám.


Scroll up

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011905), který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu bude zařazeno 10 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce
2) Zlepšení dovedností v odborných účetních a ekonomických kurzech s ohledem na současnou situaci a legislativní změny.

Upozornění