Foto

Kontakt

Michal Klapetek

jednatel, process analyst

Michal Klapetek

 

michal@kawkova.cz

Ing. Bohdana Kawková

jednatelka, poradenství

Ing. Bohdana Kawková

 

bohdana@kawkova.cz

Kdo se o vás postará?

Karolina Brózda

senior účetní, manažerka pro polské klienty

Karolina Brózda

 

karolina@kawkova.cz

Ing. Nikola Vlčková

senior účetní

Ing. Nikola Vlčková

 

nikola@kawkova.cz

Lucie Nováková

junior účetní

Lucie Nováková

 

lucie@kawkova.cz

Ivana Bocková

junior účetní

Ivana Bocková

 

i.bockova@kawkova.cz

Michal Kozub

junior účetní

Michal Kozub

 

m.kozub@kawkova.cz

Ing. Lucie Maludová

Junior účetní

Ing. Lucie Maludová

 

l.maludova@kawkova.cz

Lili

troublemaker

Lili

 

lili@kawkova.cz

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.