Foto

Kontakt

Michal Klapetek

jednatel, obchod

Michal Klapetek Více o mě

 

michal@kawkova.cz

Ing. Bohdana Kawková

jednatelka, poradenství

Ing. Bohdana Kawková Více o mě

 

bohdana@kawkova.cz

Kdo se o vás postará?

Karolina Brózda

senior účetní, manažerka pro polské klienty

Karolina Brózda Více o mě

 

karolina@kawkova.cz

Jan Černík

senior účetní

Jan Černík Více o mě

 

j.cernik@kawkova.cz

Ing. Michal Kozub

senior účetní, procesní analytik

Ing. Michal Kozub Více o mě

 

m.kozub@kawkova.cz

Ing. Lucie Maludová

senior účetní

Ing. Lucie Maludová Více o mě

 

l.maludova@kawkova.cz

Lucie Pavlicová

mzdová účetní

Lucie Pavlicová Více o mě

 

l.pavlicova@kawkova.cz

Andrea Chříbková

junior mzdová účetní

Andrea Chříbková

 

a.chribkova@kawkova.cz

Ing. Lucie Pekarčíková

manažer klíčových zákazníků

Ing. Lucie Pekarčíková

 

l.pekarcikova@kawkova.cz

Lucie Nováková

junior účetní

Lucie Nováková

 

lucie@kawkova.cz

Ing. Nikola Bulíková

junior účetní

Ing. Nikola Bulíková Více o mě

 

n.bulikova@kawkova.cz

Ivana Bocková

junior účetní

Ivana Bocková Více o mě

 

i.bockova@kawkova.cz

Dominik Gleta

junior účetní

Dominik Gleta Více o mě

 

d.gleta@kawkova.cz

Veronika Galandžárová

junior účetní, PL communication

Veronika Galandžárová

 

v.galandzarova@kawkova.cz

Zuzana Kubáníková

junior účetní

Zuzana Kubáníková

 

z.kubanikova@kawkova.cz

Lili

troublemaker

Lili

 

lili@kawkova.cz

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.