Foto

Blog

Budujeme, rosteme, rozšiřujeme se

Naše Účetní kancelář Kawková se během letošního roku rozrostla o nové členy týmu, a tím pádem bylo třeba i větších prostor. Naštěstí byly volné hned za zdí a tak se bouralo, rekonstruovalo a propojovalo. 

My už jsme si je dokonce zútulnili a zabydleli se v nich – tak přichází čas představit je i Vám. 

Už při příchodu k nám si můžete všimnout malé změny v podobě nového vstupu. Na ten navazuje náš hlavní nový prostor a tím je open-space kancelář. Primárně tento prostor využívají junior účetní, kteří zde mají svou mini kancelář, ale schází se zde vlastně celá firma.  I náš šéf Michal zde má své místo, aby byl se všemi neustále v kontaktu. 

Mimo mini kanceláří lze open-space rozdělit do 2 zón. Jednou z nich je společenská zóna, ve které se nachází kuchyňka. Můžeme si zde vychutnat kávu se svými kolegy a probrat například týdenní plány a úkoly. 

Nedaleko je zóna odpočinková. Stojí zde stolní fotbálek, který využíváme na nastartování mozkových buněk nebo taky pro jednu hru se šéfem, který samozřejmě vždycky vyhraje. :-) 

Celá jedna zeď je vyhrazená našim vzpomínkám, zážitkům a odpočinkovým dnům. Zdobíme si ji pohlednicemi z dovolených a při pohledu na ně se těšíme na tu další. :-)

Na budování a tvoření tohoto prostoru se podíleli všichni z naší firmy, každý přidal ruku k dílu nebo přispěl super nápadem nebo myšlenkou, co vylepšit. Díky tomu se tady všichni cítíme útulně a jde nám práce od ruky.

Těšíme se, až se zase uvidíme a my Vás budeme moci novými prostory provést - těšíme se na Vás, ÚK Kawková.

 

 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.