Foto

Blog

Co pro nás znamená být rodinnou firmou? Probrali jsme se šéfem Michalem

Náš příběh začal před necelými 7 lety, kdy se zrodila první myšlenka založit rodinný podnik a prohloubit tak tradici, kdy Bohdanka byla v rodině účetní přes 20 let jako OSVČ. Syn Bohdanky Michal zase do firmy přinesl potřebný mladistvý drive a společně firmu začali posouvat a digitalizovat. Postupně se obklopili lidmi, které účetnictví baví stejně jako je a firma se rozrostla. 

Tím, že firmu budovali opravdu od čisté nuly, bez vnějšího kapitálu, si jako majitelé prošli všemi problémy a pozicemi, které v účetní firmě snad existují. Postupně se přidali noví kolegové, kteří "účtem" žijí, stejně jako majitelé a časem dokázali převzít velký kus práce a majitelé se mohli zaměřit na rozvoj firmy.

Michal: „největším závazkem pro nás jako rodinnou firmu je zajištění pohodového pracovního prostředí, které je z principu jiné než v např. korporátech. K tomu je potřeba také poskytnout konkurenceschopné mzdové podmínky a kariérní růst. Vůči klientům pak jako rodinná firma máme vždy individuální přístup a budujeme pevné vztahy, které trvají spoustu let. Jeden z našich prvních klientů je s námi letos již 26 let. Je pro nás důležité, aby u nás vládla pohodová atmosféra, ve které se cítí dobře klienti, naši zaměstnanci i my. "

Michalův vzkaz klientům: „nejste pro nás jen položka na seznamu, rádi vám věnujeme svůj čas, pozveme vás na dobrou kávu a vyslechneme si s čím se vaše firma potýká a společně najdeme řešení."

Jak zaměstnanci, tak klienti se postupně stávají součástí naší účetní rodiny a na rodinu nedáme dopustit. Těší nás v tomto prostředí pracovat a rozvíjet se. Stejně tak jako i v rodinně rádi vidíme děti růst a překonávat nové překážky, tak i my se radujeme z malých i velkých úspěchů každého z našich lidí a když tím ještě jdou naproti klientům, kteří to ocení, je radost dvojnásobná.

Mnoho radosti a úspěchu i ve vašich rodinách přeje ÚK Kawková


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.