Foto

Blog

Den našeho „juniora“

Náš tým junior-účetních je plný mladých a nadějných dam a slečen. A těch jsme se zeptali, jak vypadá jejich běžný den. Co jsme se dozvěděli si můžete sami přečíst..

Po příchodu do práce zapínáme kávovar, a pozdravíme se se svými dvounohými i čtyřnohými kolegy. 

S kávou se posadíme každý na své pracovní místo a vyřídíme e-maily, podle kterých si následně nastavíme priority celého dne. Jakmile máme vyřízené e-maily, přecházíme k účtování dokladů, které jsme obdrželi od klientů, ať už k těm v digitální podobě nebo v papírové. Pokud narazíme na nějaké nejasnosti, pak se spojíme s klienty. Někomu z nás je příjemnější s klienty hovořit po telefonu, jiní z nás zase preferují e-maily. Respektujeme také přání formy komunikace, kterou upřednostňuje náš klient.  

Složitější problematiku konzultujeme se seniory, kteří nám poradí, jak postupovat dále. Občas nás taky pozlobí kancelářská technika, ale my si z toho hlavu neděláme, jelikož si můžeme obalit nervy v našem bufetu, který je vždy dobře zásobený. 

Jedna z oblíbených částí dne je oběd. Pokud je dostatek času, tak se snažíme obědvat všichni pohromadě, jelikož utužování vztahů v kolektivu je důležité. 

Po obědě se opět vrhneme zpět k práci a zběsile účtujeme až do odpoledních hodin, dokud nenastane čas odchodu domů. 

Každý náš den je zcela jiný, jelikož je ovlivněn mnoha faktory. Může to být datem v měsíci, nesrovnalostí, na kterou narazíme při účtování anebo také tím, jestli pracujeme z domu. Různorodost naší práce nás baví a každý den se těšíme na nové zkušenosti.

Jsme rádi za vaše nadšení, elán i za váš přístup a zájem učit se novým věcem. 


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.