Foto

Blog

Jsme jako firma tak silní, jako jsou silní naši lidé

Jako firma neustále rosteme, a proto chceme dopřát osobní růst i našim lidem. Naši zkušení senior účetní se vzdělávají nejen odborně, ale chceme jim dopřát i rozvoj v oblasti vedení lidí. Jsou dnes již také těmi, kteří řídí, organizují a spolupracují s junior účetními, a k tomu potřebují být silní i v manažerských kompetencích. 

Oslovili jsme proto naši externí spolupracovnici Magdalénu Bystroňovou, aby nám pro senior účetní takové vzdělávání, tedy posílení manažerských kompetencí, připravila na míru. A napjatě jsme čekali, co přijde.

První ze série workshopů máme úspěšně za sebou - JÁ MANAŽER, JÁ SENIOR. Společně jsme se zamysleli nad tím, co nová role obnáší, co už umíme a co je třeba ještě dopilovat. Nahlédli jsme na věci z trochu jiného úhlu pohledu a uvědomili si váhu a zodpovědnost této role, která je v mnoha ohledech vzorem. 

Vybrali jsme nejdůležitější témata, ve kterých se chceme prioritně posouvat, a těšíme se na další workshopy na téma: delegování, zpětné vazby, procesu předávání úkolů a jejich následné kontroly atd. 

Jsme jako firma silní, tak jako jsou silní naši lidé, a proto rádi investujeme do rozvoje jejich kompetencí a máme radost z toho, jak nám i jako jednotlivci, rostou před očima. Máme rádi takové společně chvíle, kdy je veselo a ještě se něco nového naučíme. Těšíme se na příště.

Díky za vaši práci a nasazení, jsme v tom spolu, ÚK Kawková


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.