Foto

Blog

Představujeme náš tým: BOHDANA KAWKOVÁ

Bohdana spolu se svým synem Michalem v roce 2016 založila firmu, která je nyní přístavem nás všech, kteří plujeme společně stejným směrem. Bohdanka je ta, která stále dodává svou všudypřítomnou energií vítr do plachet nám všem. 

Účetnictví bylo její vášní už dlouho předtím, a díky mnoha spokojeným klientům se rozhodla rozšířením firmy poskytovat kvalitní služby dalším novým klientům. 

Neustále na sobě pracuje, vzdělává se a zvyšuje si odbornou kvalifikaci. Již brzy budeme hrdí, že díky ní budeme mít ve firmě daňovou poradkyni.

A co dalšího Vám o ní prozradíme? 

  • Je náš centrální mozek firmy. Má na starost řešení neřešitelného a zodpovídání dotazů, na které ani ti nejostřílenější nenajdou odpověď.
  • Zajišťuje vzdělávání a dodává novinky do firmy, seznamuje s nimi všechny zaměstnance. 
  • Má na starost interní audit a controlling práce.
  • Přes všechnu zodpovědnost v pozici majitele, si zachovává nekonečný úsměv na tváří a je pro každou srandu.

Ve volných chvílích miluje trávit čas s rodinou a se svými pejsky na procházkách. Chce se cítit dobře, a proto si ráda zamaká ve fitness a snaží se jít cestou zdravého životního stylu. 

Syn Michal o ní trefně říká: „Celoživotní vzdělávání je její prací i zábavou. Je to její celoživotní poslání a úděl, díky kterému je firma tam, kde je."

Krásný den Vám přeje ÚK Kawková

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.