Foto

Blog

Představujeme náš tým: MICHAL KLAPETEK

Tak tohle je jeden z našich šéfů. Mladá krev, leader a tahoun, fanda digitalizace a nových technologií – Michal Klapetek. Syn, spolu-zakladatelky firmy, naší Bohdanky. Prostě krev není voda a ti dva se opravdu nezapřou. 

A co nám o sobě on sám prozradil?

Moje firma je moje druhé dítě a jsem jí oddán se vším všudy. Nemám rád kompromisy – chci, aby všechno bylo perfektní a největší prioritou jsou pro mě mezilidské vztahy. Sám sebe bych nazval jako budovatele. Nedokáži setrvat na místě a potřebuji, aby každý rok byl jiný a ideálně větší a lepší.

Snažím se držet si pracovní i osobní rovinu oddělenou, abych si práci nenosil domů. Přesto se mi některé vlastnosti prolínají, a proto stejně jako buduju firmu, tak buduji i vztahy se ženou a nyní nově i se synem Vincíkem❤️. 

Největším životním osobním cílem je být skvělým tátou a ještě lepším manželem.

Pro odlehčení, ať nejsme jen vážní, jsem milovník elektronické hudby, festivalů, párty a motorsportu. Jeden z koníčků je 
pro mě i jízda do práce a vlastně jakákoliv jízda, která by bez mé M4 byla jen obyčejná jízda :-D.

Mám svou vizi, kam chci firmu posunout a vše ostatní buď jde stejným směrem, nebo nejde. Proto hledám talenty mezi lidmi, kteří se stanou cennou součástí týmu a tuto vizi budeme sdílet. V neposlední řadě rád podporuji kreativitu a silné stránky svých lidí.

Tak tohle je náš šéf Michal z ÚK Kawková 

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.