Foto

Blog

Zuzi, vítej mezi námi!

Přivítejme mezi námi nováčka Zuzku, kterou jsme po měsíci v našem gangu vyzpovídali, jak ten její první měsíc vypadal, jaké byly první dojmy:

„Na svůj první den v ÚK Kawková jsem se opravdu těšila. Hned po příchodu mě přivítal přátelský kolektiv, mezi který jsem během chvilky zapadla. 

Seznámila jsem se s prostory kanceláře, které jsou velmi krásné a moderní. Přišel čas i na zaučování – a to se mě ujala kolegyně Lucka. Lucka je výborná školitelka a ukázala mi vše do posledního detailu. Náplň práce jsem rychle pochopila a mohla se adaptovat do chodu firmy.  

Plusový bod dávám taktéž vedení firmy, procesy práce jsou promyšlené do posledního detailu, každá věc má svůj řád – díky tomu dochází k efektivitě práce. 

V poslední řadě se mi líbí cíl firmy, kterým je digitalizace. V dnešní moderní době, kdy se technologie posouvají vpřed „mrknutím oka“ je nutné veškeré procesy inovovat. ÚK Kawková ani v tomhle nezaostává, a snaží se neustále posouvat dál. 

Věřím, že díky tomu vytváří atraktivní nabídku nejen pro stávající, ale také pro budoucí klienty, a zároveň příjemné pracovní prostředí pro své zaměstnance. 

Mám radost, že jsem se mohla stát součástí ÚK Kawková, kde mě práce naplňuje a baví. Těším se na další měsíce spolupráce.“

Vítej v týmu! I my jsme moc rádi, že jsme získali tak nadšenou posilu po škole. Tvůj zápal, nadšení a chuť se učit je u nás srdečně vítán.

Jsme tu pro Vás, ÚK Kawková, o jednu mladou a nadějnou, už naši Zuzku, silnější.

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.