Karel Černín

Jsme velmi rádi za tuto spolupráci. Vaše firma nám vždy vyšla vstříc, poradila a pomohla. Jste profesionálové, kteří svou práci znají a dělají ji dobře. Víme, že se na vás můžeme spolehnout, obrátit s jakýmkoli problémem a vy nám poradíte, či jej pomůžete vyřešit. V ničem nevidíte problém, jste flexibilní a opravdoví profesionálové ve svém oboru. Pro podnikatele v dnešní době je obrovským přínosem mít vedle sebe partnera jako jste vy. P.S.: Také jste velmi milí a příjemní lidé :-)Jak vypadá spolupráce s námi?

ikona

Spolehněte se na lidský přístup.

Kontaktujte nás

Nebo si domluvte schůzku prostřednictvím níže uvedeného formuláře.

Scroll up

Naše společnost zahájila realizaci projektu Vzdělávání zaměstnanců (registrační číslo projektu: CZ.03.1.52/0.0/0.0/19_097/0011905), který je spolufinancován Evropským sociálním fondem. Realizace projektu bude probíhat od 1.10.2019 do 30.9.2021.

Cíl projektu
Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností našich zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávaní pracovní činnosti. Do projektu bude zařazeno 10 našich zaměstnanců, pro každého z nich jsou naplánovány vzdělávací aktivity, kdy každý zaměstnanec absolvuje více než 40 hodin vzdělávání.

Dílčí cíle:
1) Zlepšení dovedností našich zaměstnanců v měkkých a manažerských dovednostech, jako jsou oblasti komunikace, týmové spolupráce
2) Zlepšení dovedností v odborných účetních a ekonomických kurzech s ohledem na současnou situaci a legislativní změny.

Upozornění