Foto

Blog

DIGIFEST | Roadshow 2024 v Ostravě s naší účastí

Včera byl Mezinárodní den vzdělávání, který oslavuje význam učení a rozvoje. My se rovněž chceme neustále zlepšovat a jít kupředu. Proto v duchu této oslavy sdílíme naše zkušenosti z DIGIFEST | Roadshow 2024 v Ostravě, které jsme se minulé pondělí 15.1. zúčastnili.

Naším cílem bylo dozvědět se o nejnovějších trendech v digitalizaci a umělé inteligenci. Především pak o takových, které bychom mohli implementovat i v naší firmě, a poskytovat tak klientům ještě kvalitnější služby v oblasti účetnictví a podnikových financí.

DIGIFEST se ukázal jako skvělá platforma pro získávání těchto znalostí a posloužil jako bohatá inspirace. S řadou přednášek pokrývajících široké spektrum témat, od pokročilé digitalizace až po nejnovější nástroje umělé inteligence, nám veletrh poskytl přehled o tom, kam se ubírá současný technologický svět.

V příštích měsících a letech se tedy můžete těšit na vzrušující novinky a změny, které budou odrážet naši snahu o neustálé zdokonalování a adaptaci na digitální éru. Troufáme si říct, že máte se na co těšit!

Posouvejte se s námi, ÚK Kawková

Zdroj foto: raynet.cz (facebook)

ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.