Foto

Blog

Ivest MORE 2022

Naše „reprezentace“ - Michal s Magdou se zúčastnili konference Invest More 2022. Tématem letošního ročníku byla "Budoucnost vzdělávání - Budoucnost firem".

Na téma se nahlíželo z pohledu zástupců českého průmyslu a vzdělávacích institucí, a jak už z názvu vyplývá, probírána byla nejen současnost, ale i budoucnost možných forem firemního vzdělávání.

Během celého dne probíhaly nejen zajímavé přednášky, diskuze a následný networking se zástupci úspěšných firem a vzdělávacích institucí, ale také byla možnost navštívit prohlídku důlní expozice Hornického muzea včetně sfárání.

A co si Michal s Magdou z konference odnesli?

Michal: „Z řečníků mě nejvíce zaujal Radek Špicar (Viceprezident Svazu průmyslu a dopravy) a jeho názor na diferenciaci v rámci složení pracovního týmu. Skupinu složenou z různorodých typů lidí je náročnější řídit, ale z pohledů inovací a výsledků je nejvýkonnější."

Magda: „Líbil se mi velmi detailně propracovaný adaptační proces firmy Ferrit, který snížil fluktuaci ze 17% na 4% a myšlenka interních trenérů, který dává smysl hned v několika rovinách."

Hlavní myšlenkou konference bylo, že změny jsou v dnešním nejen podnikatelském prostředí tak rychlé, že se dlouhodobé plánování stává nereálným a kladen je velký důraz na adaptabilitu a celoživotní vzdělávání.

Pracujeme na sobě a chceme s Vámi růst, Vaše ÚK Kawková

PS: „Víte, co následuje po tom, když horník umře? No přeci 3 dny volna a zpátky pod zem." Černý humor jak CYP nejlepšího pana průvodce. Tip na výlet - Landek, určitě doporučujeme!ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.