Foto

Blog

Jak se naše Bohdanka stala daňovou poradkyní?

Naše Bohdanka se stala daňovou poradkyní, moc gratulujeme, jsi nejlepší! 

Se zatajeným dechem jsme pozorovali ty nervy a stres, to nekonečné učení a moc jsme jí všichni drželi palce. Byly to dlouhé měsíce velké sebekázně a odhodlání, rozhodně má náš velký obdiv. 

Jak ta celá příprava na zkoušky daňového poradce vůbec probíhá a co tomu úspěchu vlastně všechno předcházelo? Na to jsme se zeptali přímo Bohdanky. 

Podnikám v oblasti účetnictví a daní již téměř 30 let. Mým snem ovšem bylo posunout své podnikání a stát se součástí komunity daňových poradců. 

Samotná příprava mi trvala téměř 2 roky, každodenní učení, sledování seminářů, počítání příkladů. Již tato samotná příprava mi dala moc, hlavně prohloubení mých dosavadních znalostí a zkušeností. 

Zkoušky jsou velice náročné, úspěšnost je někde kolem 17 procent, o to více mě těší, že jsem je zvládla hned na podruhé. 

Tím ovšem nic nekončí, ale naopak začíná další etapa sebevzdělávání, abychom nadále poskytovali klientům ty nejlepší služby."

Co k tomu dodat? Pocit hluboké úcty k člověku, který toho již mnoho dokázal a stejně na sobě pořád dál maká a má velkou pokoru k životu a stejně tak ke klientům. Asi by tu nikdo z nás nebyl, nebýt téhle skvělé ženy a proto si o to víc vážíme jejího nasazení a je nám stále inspirací. 

Zeptali jsme se také Michala, jejího syna, který je také jednatelem společnosti, co to vlastně pro firmu znamená, že v ní má nově daňovou poradkyni?

„Znamená to obrovský skok po profesní stránce. I když se toho na první pohled moc nemění, tak interně se toho změní dost. Ty znalosti, kterými se mamka napumpovala díky přípravě teď zužitkujeme v praxi. Budeme tak mít lépe zaškolené a připravené kolegy a klienti od nás dostanou odpověď na jakýkoliv daňový problém. A pokud bude potřeba, tak na to hodíme i kulaté razítko :-)"

Takže prostě makáme, fičíme, jsme tady pro vás ÚK Kawková


ARSY line - tvorba webových stránek a eshopů
Mám zájem o službu Nejedná o závaznou objednávku, ale pouze zájem a vyžádání si více informací.

Navíc potřebuji:

Mzdovou agendu
Zpracování silniční daně

Odesláním formuláře souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů.